Barplanning seizoen 2020-2021

Beleid bardiensten draaien: binnen Reflex is het de bedoeling dat elk lid een vrijwilligerstaak uitvoert. Wanneer je geen specifieke taak binnen de vereniging hebt (zoals op de website onder "bestuur & commissies" vermeld staat), word je meerdere keren per seizoen ingepland om bardienst te draaien. Hierbij proberen wij iedereen zo goed mogelijk in te plannen. Zowel tijdens competitiedagen, als tijdens enkele trainingsavonden is er een bardienst aanwezig.

Het inplannen van alle leden is gebaseerd op het volgende schema:

Dag Ingeplande team Tijd Aantal personen
Maandag x x x
Dinsdag D1/H1 18:45-23:30 2 personen
Woensdag x x x
Donderdag H6 20.00-23:30 1 persoon
Vrijdag H5 19.30-23.00 (alleen tijdens competitie) 2 personen
Zaterdag herencompetitie

H2/H3 (na hun wedstrijd)

H4/H7 

afh. vd competitietijden per bardienst 2 of 3 personen
Zaterdag damescompetitie   

D2/D3 (na hun wedstrijd)         

D4/D5

afh. vd competitietijden    per bardienst 2 of 3 personen    
       
Evenementen Vacant    
Recreantentoernooi Vacant    
CMV-toernooi

Hans Siefers &  Auk Siefers

Harm Koster & Aart van der Maat

   
NB. Tijdens inhaalwedstrijden zal het team dat de inhaalwedstrijd speelt zowel voor als na hun wedstrijd de bar openen.
Wanneer je nog geen 18 jaar bent, word je niet ingepland om bardienst te draaien (ivm alcohol schenken).


Hoe werkt het?

​- Je wordt ingepland door Team barplanning Reflex.

- Enkele weken voor jouw bardienst ontvang je een herinneringsmail dat je aan de beurt bent.

- Reageer op deze mail en bevestig hiermee dat je aanwezig bent.

- Je krijgt vervolgens een mail met informatie over de bardienst en de kluiscode toegestuurd.

 

Wat als je zelf niet kunt?

- Zorg zelf voor vervanging. Het draaien van bardiensten is een teamverantwoordelijkheid. Zorg daarom dat je de bardiensten tijdig hebt opgelost door elkaar te vervangen of te ruilen met iemand.

- Geef de naam van de vervanger door via barplanning.reflexkampen@gmail.com of door op de mail te reageren.

- De vervanger krijgt een mail met informatie over de bardienst en de kluiscode toegestuurd.

 

In onderstaand overzicht staat de planning voor de bardiensten.

 

Iedereen alvast bedankt voor de inzet!

 

Seth Modders en Siebren Beens

Team barplanning Reflex

 

 

 
 
 
Datum van tot door
donderdag 17 september 20.00 23.30 Namens H6
Jan willem diekerhof
zaterdag 19 september 13.30 17.30 Namens H4
Siebren Beens
Steven Fokkens
17.30 22.00 Namens H2
DaniŽl Brand
Brian van Niersen
dinsdag 22 september 18.45 23.30 Namens D1
Berdien van den Burg
Andriessen, Kirsten
donderdag 24 september 20.00 23.30 Namens H6
Harry van Dijk
vrijdag 25 september 19.30 23.30 Namens H5
Remco Bruin Landsman
Peter van Bruggen
zaterdag 26 september 08.30 12.00 CMV
Auk Siefers
Hans Siefers
08.30 12.00 CMV
Iris Boter
12.00 15.00 Namens D5
Andrea Beekman
Femke Adema
15.00 18.00 Namens D4
Anne Jansen
Albertina Daalmeijer
18.00 22.00 Namens D2
Kelly Brouwer-Potkamp
Nicolette Brugge
dinsdag 29 september 18.45 23.30 Namens H1
Willem Maarten Heins
Robin v. Capelle
donderdag 1 oktober 20.00 23.30 Namens H6
Han Hanekamp
vrijdag 2 oktober 19.15 23.30 Namens H5
Jan-Gerson Haveman
John Klasens
zaterdag 3 oktober 09.30 13.30 Namens H7
Clemens Huesmann
Mans Bijkerk
13.30 17.30 Namens H4
Pascal Lamberts
Luc Hooisma
17.30 21.00 Namens H3
Ronald Buis
Roland Blomsma
dinsdag 6 oktober 18.45 23.30 Namens D1
Marjolein Hullegie
Marloes Franken-Hamelink
donderdag 8 oktober 20.00 23.30 Namens H6
Pascal Jacobs
zaterdag 10 oktober 10.00 13.30 Namens D5
Stefany Lakerveld
Irene Homan
13.30 17.00 Namens D2
Dijkmans, Susanne
Jacomien Ferbeek
17.00 21.00 Namens D3
Veerle Booij
Kelly Bakker
dinsdag 13 oktober 19.30 23.30 Namens H1
Niek Tijhuis
Thijs Brabander
donderdag 15 oktober 20.00 23.30 Namens H6
Pieter van Laarhoven
zaterdag 17 oktober 15.00 20.00 Namens H2
Bas van der Noord
Tom Hanekamp
dinsdag 20 oktober 18.45 23.30 Namens H1
Schuitemaker, Jesse
Lunzen, Wessel van
18.45 23.00 Niels van Beek
donderdag 22 oktober 20.00 23.30 Namens H6
Dirk Mulder
vrijdag 23 oktober 19.15 23.30 Namens H5
Maar, Bertil de
Arend Meuleman
zaterdag 24 oktober 09.15 13.30 Namens H7
Erik Seuters
Schrijver, Elco
13.30 17.30 Namens H4
Sjoerd Seuters
Johan de Wilde
17.30 21.00 Namens H3
Martin Hendriks
Roel Hendriks
dinsdag 27 oktober 18.45 23.30 Namens D1
Houben, Lotte
Houben, Danieke
donderdag 29 oktober 20.00 23.30 Namens H6
Louwerens Mulder
zaterdag 31 oktober 10.00 13.30 Namens D5
Sermondt, Chantal van
Esther Kalter
13.30 17.30 Namens D4
Alies de Maar
Karin van Bemmelen van der Plaat
17.30 21.00 Namens D3
Tessa Slik
Jose Poot
dinsdag 3 november 18.45 23.30 Namens H1
Aron Janssen
Lars Bergman
donderdag 5 november 20.00 23.30 Namens H6
Clemens Rekveldt